wersja polskaenglish version

Responsywne strony internetowe


Z rozwojem nowoczesnych technologii coraz więcej użytkowników zaczęło korzystać z sieci Internet za pomocą urządzeń mobilnych. Takie urządzenia jak tablet czy smartfon, ułatwiają w znacznym stopniu dostęp do informacji - pozwalają one sprawdzić aktualne wydarzenia, pogodę, nowości ze świata sportu. Posiadanie witryny internetowej bez wersji responsywnej znacznie ogranicza możliwości w dotarciu do klientów. Osoba, która odwiedzi witrynę internetową i będzie zmuszona do przewijania lub powiększania treści, zrezygnuje z jej przeglądania z powodu trudności w jej użytkowaniu i obsłudze.

Strona dostosowana do urządzeń mobilnych w technologii RWD sprawia, iż staje się ona wygodna w użytkowaniu i łatwa w obsłudze. Posiadając tak przygotowaną stronę, zyskujesz przewagę nad konkurencją, gdyż niezależnie na jakim urządzeniu zostanie otwarta twoja strona, zawsze będzie wyglądała prawidłowo.
Wszystkie projekty, które realizujemy wykonywane są według wytycznych wzorca MVC, dzięki czemu w kodzie zawsze panuje ład i porządek. Czytelność kodu sprawia, iż rozbudowa aplikacji jest w późniejszym czasie znacznie mniej czasochłonna. Niezależnie od projektu, czy jest to strona, sklep lub dedykowana aplikacja internetowa, każda z nich opatrzona jest we wspomniany wzorzec.

Nowoczesne portale społecznościowe, informacyjne i tematycze również wykorzystują ten wzorzec do sprawnej pracy, jak i nieustannej rozbudowy. Przepływ wielu użytkowników sprawia, iż większe serwisy nie mogą pozwolić sobie na przerwę w działaniu, podczas modyfikacji lub dodawania nowej funkcjonalności, dlatego też kod strony napisany obiektowo daje, taką możliwość.


Kodowanie według wzorca MVC

Nasze standardy to:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych technologii stawiamy sobie najwyższe cele i wymagania.

Responsywna funkcjonalność

Aktualnie standardem staje się posiadanie strony dla urządzeń mobilnych, dlatego też naszej projekty wykonujemy według technologii RWD.

HTML5 & CSS3

Wykorzystujmy potencjał nowych standardów jakimi są języki HTML5 i arkusze CSS3.

Przyjazny kod

Kodujemy według najlepszych zaleceń, tak aby w przyszłości była możliwość rozbudowy aplikacji bądź serwisu. Stawiamy na modułowość.

Czytelne zasady i współpraca

Na każdym etapie realizacji projektu konsultujemy wdrożone rozwiązanie, tak aby mieć pewność iż spełnia ono wymagania.

Wsparcie i pomoc techniczna

Nieustannie służymy pomocą zarówno drogą elektroniczną jak i telefoniczną w przypadku pytań lub wątpliwości.

Nowoczesny wygląd

Wykonujemy atrakcyjną grafikę która zachęci klienta do zapoznania się z witryną jak i odpowiednie rozmieszczenie elementów według UI.

Ostatnie realizacje

Sprawdż jakie kreacje oddajemy klientom ..