wersja polskaenglish version

Panel zarządzania stroną:

system CMS

Czym jestem system CMS?

System CMS - jest systemem do łatwego i wygodnego zarządzania stroną internetową. Dzięki niemu mają Państwo możliwość samodzielnego nanoszenia zmian treści, wgrywania zdjęć, dodawania aktualności oraz aktualizowania informacji o ofercie, cenniku i produktach. Istotnym elementem każdego systemu jest jego intuicyjność i funkcjonalność. Nasz system CMS dostępny jest zarówno z komputerów stacjonarnych i laptopów oraz urządzeń mobilnych, dzięki czemu można wprowadzać zmiany na stronie z dowolnego urządzenia. Każdy system, który oddajemy, posiada pełne wsparcie techniczne z naszej strony.

Sprawdź zalety naszego systemu!

  • Przyjazny wygląd i intuicyjna funkcjonalność.
  • Modułowa budowa - możliwość późniejszej rozbudowy.
  • Dostępny z dowolnego urządzenia (laptop, tablet, smartfon).
  • Dopasowany indywidualnie do Państwa potrzeb.
  • Dostosowany dla wyszukiwarek internetowych i pozycjonowania.
  • Wizualne wprowadzanie zmian z panelu administracyjnego, bez znajomości programowania.

Przyjazny system CMS pozwoli w szybki sposób dokonać zmian na stronie internetowej. Dzięki stosowaniu rozwiązań Open Source, dostarczamy najlepsze rozwiązania dostępne aktualnie na rynku.

Funkcjonalności naszego systemu


Modyfikacja treści

Nasz system posiada graficzny edytor WYSIWYG, który umożliwia za pomocą jednego kliknięcia dokonanie zmian.

Wizualny edytor drag & drop

Dzięki tej funkcjonalność, można zmieniać kolejność wyświetlanych elementów na stronie poprzez metodę "przeciągnij / upuść".

Dodawanie i edycja multimediów

Dzięki bibliotece multimediów, istnieje możliwość dodawanie filmów, pojedyńczych zdjęć, jak i galerii podzielonych na albumy.

Dodawanie i edycja aktualności

System newsów umożliwia dodanie nowej informacji w danym momencie, lub zaplanowanie jej wyświetlania od określonej daty.

Dodawanie i edycja zakładek menu

Istnieje możliwość dodania nowej zakładki jak i zmiana jej nazwy lub kolejności wyświetlania w menu witryny .

Możliwość wyłączenia elementów strony

Dzięki funkcji wyłączania elementów strony, administrator może w dowolnym momencie wyłączyć daną sekcję tzw. "box".


Moduł zarządzania użytkownikami

Poprzez ten moduł administrator może nadawać uprawnienia do wybranych elementów strony wskazanym osobom lub grupom osób.

Moduł backupu danych (bezpieczeństwa)

Istotną kwestią jest sposób zabezpieczania strony przed wirusami i atakami. Aby temu zapobiec posiadamy moduł wykonujący kopię całej strony.

Moduł wielu języków

Czasem zachodzi potrzeba wykonania strony w kilku językach. Nasz system oferuje taką funkcjonalność z możliwością zmiany języka za pomocą flagi.

Moduł płatności on-line

Sprzedając usługi lub produkty może zachodzić potrzeba pobierania za nie opłaty. Oferujemy moduł płatności online Paypal, Payu i Przelewy24.

Moduł rezerwacji

Suspendisse dignissim in sem eget pulvinar. Mauris aliquam nulla at libero pretium, eu tincidunt nulla molestie pulvinar posuere.

Moduł dedykowany - indywidualny

Jeśli w naszym systemie nie ma jakiegoś modułu możemy zaproponować wykonanie go od podstaw wedle Państwa wskazań i wytycznych.

Opis w przygotowaniu
Opis w przygotowaniu